MenuMenuZADZWOŃ

Jak pracujemy

Działamy szybko, tanio i ekologicznie

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była optymalnie dopasowana do potrzeb i oczekiwań konkretnego Klienta. Dlatego zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz staramy się w pełni dopasować termin realizacji usługi dla Państwa wygody. Tym bardziej, że pranie dywanów i wykładzin oraz czyszczenie tapicerki to zadania zajmujące nawet kilka godzin, zależnie oczywiście od powierzchni poddawanej czyszczeniu oraz od stopnia jej zabrudzenia.

Korzystamy z najwyższej jakości środków czyszczących oraz z nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dbamy o środowisko naturalne i dlatego wykorzystujemy preparaty biodegradowalne. Stosujemy metodę ekstrakcyjną oraz pranie na wskroś, która polega na wypłukaniu i usunięciu brudu pod ciśnieniem z równoczesnym odciągnięciem wody z materiału np. specjalnym odkurzaczem piorącym. Pozwala ona na szybkie i skuteczne usunięcie różnego rodzaju zabrudzeń z tapicerki mebli i samochodów oraz z wykładzin i dywanów.

jak pracujemyProponujemy również pranie tapicerki samochodowej w 3 pakietach do wyboru, określających zakres prac, a cena usługi zależna jest od typu i rozmiaru pojazdu. Czyścimy samochody osobowe i dostawcze, autokary i kampery.

Wykonujemy również sprzątanie poremontowe oraz osuszanie pomieszczeń oraz ich oczyszczanie po zalaniu.

Uzupełnieniem proponowanych przez nas usług w zakresie prania jest ozonowanie, czyli dezynfekcja z wykorzystaniem aktywnej, trójatomowej formy tlenu. Zastosowanie tej metody zapewnia czyste powietrze na dłuższy czas, wolne od grzybów, drobnoustrojów, roztoczy, a także pyłków kwiatowych. Sprawdza się również jako metoda odgrzybiania klimatyzacji oraz w dezynfekcji wnętrz samochodów campingowych. Usuwamy dym tytoniowy oraz inne nieprzyjemne zapachy. W rezultacie wnętrze jest wolne od substancji szkodliwych oraz alergenów. Ozonowanie polecane jest szczególnie w miejscach, gdzie przebywają małe dzieci, osoby starsze, a także alergicy.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm (w tym do salonów sprzedaży samochodów oraz autokomisów) oraz instytucji i obiektów użyteczności publicznej.

Działamy na terenie całej Warszawy oraz w jej okolicach.

Usługi pralnicze dla firm

pranie dla firmNasza oferta skierowana jest nie tylko do Klientów indywidualnych, ale także do firm oraz instytucji. Realizujemy zlecenia w zakresie usług pralniczych w różnego rodzaju obiektach biurowych, jak również w obiektach użyteczności publicznej, takich jak hotele, restauracje, teatry czy kina.

Ze względu na specyfikę funkcjonowania tego rodzaju miejsc, jesteśmy w stanie dopasować termin realizacji usługi do godzin otwarcia, aby jak najmniej ingerować w czas przyjmowania gości czy widzów. Proponujemy zatem możliwość wykonania prania i czyszczenia w godzinach nocnych lub w czasie weekendu – bez pobierania dodatkowych opłat.

Wykonujemy pranie tapicerek foteli czy kanap, a także dywanów i wykładzin. Korzystamy wyłącznie z profesjonalnych detergentów oraz specjalistycznych urządzeń, dopasowując je do konkretnego materiału. Proponujemy również oczyszczanie powietrza czy klimatyzacji z wykorzystaniem metody ozonowania. W jej efekcie powietrze zostaje zdezynfekowane, usuwane są wszelkie grzyby czy pyłki roślinne, a także kurz.

Zajmujemy się również czyszczeniem tapicerki samochodowej oraz wnętrza pojazdów, zarówno osobowych, jak i dostawczych, a także autokarów, pojazdów campingowych czy ambulansów. Proponujemy zatem gruntowne sprzątanie i ozonowanie firmowej floty samochodowej czy pojazdów używanych przez firmę transportową. Współpracujemy również z salonami samochodowymi oraz autokomisami – w tym przypadku cena usług podlega indywidualnej negocjacji.

Proponujemy wyjątkowo atrakcyjne stawki, których wysokość uzależniona jest od powierzchni sprzątanego obiektu. Stałym Klientom zapewniamy atrakcyjne rabaty, a w przypadku Klientów instytucjonalnych proponujemy odroczony termin płatności za wykonane usługi.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego oraz za pośrednictwem portalu Facebook – przyjmujemy zlecenia 7 dni w tygodniu, w godzinach od 6:00 do 22:00.

Czyste, odświeżone i zadbane biuro czy pojazdy firmowe to gwarancja zadowolenia Państwa pracowników oraz klientów, a przede wszystkim wizytówka firmy, wspomagająca budowanie jej pozytywnego wizerunku.

Zamów pranie na telefon

Dbając o optymalne dopasowanie naszej oferty do potrzeb konkretnego Klienta oferujemy między innymi usługę „pranie na telefon”. Usługa obejmuje odbiór przedmiotów przeznaczonych do prania pod wskazanym przez Państwa adresem, profesjonalne ich oczyszczenie, a następnie dostarczenie pod wskazany adres. Proponujemy również wykonanie czyszczenia tapicerek mebli czy dywanów i wykładzin na miejscu u Państwa.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, jesteśmy jednak gotowi dopasować się do potrzeb Klienta. W niektórych sytuacjach i w przypadku niektórych firm konieczne jest wykonanie czyszczenia w nocy lub w czasie weekendu. Proponujemy zatem niestandardowe godziny realizacji zlecenia bez dodatkowych opłat.

Zapraszamy do kontaktu. Nasz telefon czynny jest 7 dni w tygodniu, w godzinach od 6:00 do 22:00 – zapraszamy do składania zleceń w tym czasie.
Realizujemy zlecenia jednorazowe, a także w ramach regularnej współpracy, oferując atrakcyjne rabaty dla stałych Klientów.
Zapewniany szybką i profesjonalną realizację usług na terenie całej Warszawy oraz okolicznych miejscowości.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

akceptuję czytaj więcej
grupa MTM | najlepsze strony www