MenuMenuZADZWOŃ

Polerowanie powłoki lakierniczej

Kompleksowa pielęgnacja samochodu to nie tylko czyszczenie wnętrza, ale również zadbanie o jego wygląd zewnętrzny –proponujemy więc także szlifowanie reflektorów i polerowanie powłoki lakierniczej. Pod wpływem kurzu, kamieni, soli drogowej, ptasich odchodów, a także promieniowania UV czy kwaśnych deszczy, agresywnych środków myjących oraz urządzeń w myjniach automatycznych na karoserii pojawiają się rysy i zmatowienia. Nawet jeśli uszkodzenia nie są widoczne z daleka, lakier traci połysk.

Jak polerujemy

POLEROWANIE LAKIERUpolerowanie lakieruZastosowanie wosku to rozwiązanie doraźne, które pomaga na krótko, warto zatem skorzystać z bardziej radykalnej metody, jaką jest polerowanie lakieru. Zabieg ten polega na delikatnym starciu wierzchniej (czyli tej uszkodzonej) warstwy powłoki. Jego efektem jest przywrócenie autu pierwotnego blasku.
Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i korzystamy z nowoczesnego sprzętu oraz innowacyjnych, profesjonalnych preparatów. Pasty ścierne oraz pady polerskie dobieramy indywidualnie do konkretnego pojazdu oraz stanu, w jakim jest jego karoseria, do rodzaju oraz grubości powłoki. Oczywiście najpierw wykonujemy staranne mycie pojazdu, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia, a na zakończenie lakier zostaje zabezpieczony za pomocą specjalistycznych preparatów.

Dla kogo?

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zarówno Klientów indywidualnych, jak również instytucjonalnych - zadbany pojazd to jedna z wizytówek przedsiębiorstwa. Wykonujemy profesjonalne polerowanie powłoki lakierniczej w autach wszelkiego typu, współpracujemy z salonami samochodowymi oraz z komisami.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

akceptuję czytaj więcej