MenuMenuZADZWOŃ

Pranie dywanów i tapicerki meblowej

Utrzymanie czystości podłóg, szczególnie w miejscach często użytkowanych przez wiele osób, bywa bardzo trudne. Również ich czyszczenie wymaga użycia odpowiedniego sprzętu, który zagwarantuje, że nawet najtrudniejsze, pozornie niemożliwe do usunięcia plamy zostaną szybko zlikwidowane. I tutaj właśnie pojawiamy się my – firma, która określeniu pranie dywanów i tapicerki meblowej nadaje zupełnie nowego wymiaru.

Na czym polegają nasze usługi?

Nasze działania skupiają się przede wszystkim na praniu dywanów metodą na wskorś. Jest to czyszczenie dogłębne, które w pierwszej fazie polega na natrysku odpowiedniego detergentu, który rozpuszcza brud. Zostaje on potem wessany do urządzenia natryskowo-ssącego wraz z plamami, które utrzymywały się na powierzchni podłogi. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko pozbyć się nawet takich plam jak gumy do żucia, osady z substancji tłustych i wiele innych zabrudzeń, których czyszczenie tradycyjnymi metodami zajęłoby bardzo dużo czasu.

Dostosowujemy ilość użytego detergentu oraz urządzenia zarówno do rodzaju wykładziny (jak choćby gatunku runa), jak i stopnia zabrudzenia dywanu czy też jego wielkości. Dopasowujemy pH zarówno presprayu, jak i środka do ekstrakcji do rodzaju wykładziny. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyczyścić każdy brud, jednocześnie nie uszkadzając powierzchni podłogi.

Pranie na wskroś krok po kroku

Pranie dywanów przy użyciu tej metody składa się z kilku podstawowych czynności: 

  1. Odbiór dywanu od klienta.
  2. Wytrzepanie.
  3. Odkurzenie.
  4. Odplamianie.
  5. Pranie na wskroś.
  6. Suszenie.
  7. Dostarczenie klientowi dywanu.

Warto również zaznaczyć, iż każda z powyższych czynności jest wykonywana jest przez odpowiednio przeszkolonych pracowników przy użyciu nowoczesnego, w pełni sprawnego sprzętu. Właśnie dlatego wielu klientów z Warszawy doceniło usługi proponowane przez firmę Wash Wash.

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi?

zdjęcie 10397140Jest kilka powodów, dla których warto wybrać właśnie nasze usługi. Przede wszystkim, stosujemy jedną z najdokładniejszych metod dostępnych na rynku. Czyścimy powierzchnie płaskie przy użyciu maszyny ekstrakcyjnej, popularnie nazywanej również po prostu ekstraktorem. Z pomocą tego natryskowo-ssącego urządzenia możemy szybko, tanio, a jednocześnie niezwykle dokładnie usunąć nawet najgorsze plamy.

Co więcej, warto również zaznaczyć, że w czasie naszych prac przestrzegamy wszystkich zasad, jakie obowiązują w praniu dywanów przy wykorzystaniu tej metody. Wykonujemy między innymi testy stabilności kolorów, dzięki czemu nasi klienci mogą mieć pewność, że barwa podłogi nie zostanie w żadnym stopniu zmieniona i nie wyblaknie. Dodatkowo, każdą czyszczoną wykładzinę spryskujemy specjalistycznym presprayem, który gwarantuje, że dywan zachowa swoją świeżość na długo.

Nasi pracownicy dbają również o to, aby po wypraniu wykładzina została zaczesana w jednym kierunku, a warunki do schnięcia były idealne. Dbamy również, aby wszystkie użyte przez nad detergenty były nie tylko skuteczne, ale posiadały wszelkie niezbędne atesty i były delikatne oraz bezpieczne dla użytkowników. Dzięki tego typu działaniom nasi klienci mogą być całkowicie pewni, że efekty prania dywanów utrzymają się przez bardzo długi czas.

Pranie pokrowców materacy i kanap

Dbając o czystość mebli tapicerowanych albo chcąc zmienić ich wygląd często korzystamy ze specjalnie dla nich przeznaczonych pokrowców oraz stosujemy narzuty. Nie tylko chronią one sprzęty przed zabrudzeniem, ale również same powinny prezentować się efektownie.

Pokrowiec na materac natomiast to najbardziej narażona na zabrudzenia jego część, a jednocześnie miejsce, z którym osoba śpiąca ma największy kontakt. Część wilgoci wydalanej przez skórę wchłaniana jest przez odzież i pościele, część jednak wnika w materac, a przede wszystkim w jego pokrowiec. Warto zatem dbać o jego czystość i regularnie prać.

Uzupełnieniem oferty naszej pralni jest zatem pranie pokrowców na materace oraz kanapy, sofy, fotele pufy i inne, tym podobne meble tapicerowane. Korzystając ze skutecznych, optymalnie dobranych do konkretnej tkaniny środków piorących uzyskujemy efekt czystości i odświeżenia, a także przyjemny zapach, usunięcie stęchlizny i kurzu, polecane zwłaszcza w przypadku alergików.

Usługa ta polecana jest również w przypadku porządków poremontowych. Umożliwia skuteczne pozbycie się kurzu i pyłów.

Pokrowce na materac czy kanapę często wykonane są ze specjalnie do tego przeznaczonych, grubych i ciężkich tkanin, dlatego ich pranie wymaga zastosowania specjalistycznych preparatów, które skutecznie usuną zabrudzenia, a jednocześnie nie spowodują skurczenia i zniszczenia materiału.
Profesjonalne pranie pokrowców na meble polecane jest także z tego względu, iż często mają one spore rozmiary i ciężko zmieścić je w domowej pralce. A nawet jeśli uda się je tam umieścić, zazwyczaj brak miejsca uniemożliwia skuteczne usunięcie zabrudzeń oraz wypłukanie detergentów.

Proponujemy również usługę obejmującą pranie pokrowców na fotele samochodowe, co pozwala nadać świeży wygląd wnętrzu samochodu.

Regularne (co najmniej dwa razy do roku) pranie pokrowców na materace, kanapy czy fotele zapewni nie tylko ich estetyczny wygląd oraz usunie zagrożenie dla zdrowia, ale również przedłuży ich żywotność i zapewni komfort korzystania z nich.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

akceptuję czytaj więcej