MenuMenuZADZWOŃ

Pranie tapicerki samochodowej

pranie tapicerki samochodowejProponujemy kompleksowe i profesjonalne usługi w zakresie prania tapicerki wszelkiego rodzaju – zarówno jeśli chodzi o meble, jak i w przypadku wnętrza pojazdów.

Wykonujemy oczyszczanie mebli i sprzętów tapicerowanych. Odkurzamy i pierzemy obicia sof, kanap, foteli, puf i krzeseł. Usługi realizujemy na miejscu u Klienta - w mieszkaniach i domach prywatnych, jak również w lokalach biurowych, obiektach handlowych i usługowych, na przykład w kinach i teatrach, hotelach itp. Naszymi klientami są również instytucje publiczne, a także salony i komisy samochodowe.

Zajmujemy się zarówno czyszczeniem wnętrz pojazdów osobowych i dostawczych, jak i autokarów i pojazdów campingowych wszelkiego rodzaju. Wykonujemy odkurzanie oraz pranie foteli i kanap, a także dywaników tekstylnych, jak również tapicerki bagażnika i tzw. boczków oraz podsufitki (stosując metodę bonetowania, która niweluje do minimum ryzyko jej odklejenia się). Po takim kompleksowym czyszczeniu wnętrze pojazdu wygląda jak nowe.

Korzystamy z nowoczesnych, biodegradowalnych preparatów renomowanych marek, ze środków piorących i czyszczących oraz impregnatów, których wybór jest dopasowany do konkretnej tkaniny oraz rodzaju zabrudzenia. Czyścimy również obicia ze skóry naturalnej oraz ekologicznej, a także plastikowe elementy wewnętrznego wyposażenia samochodu.

Stosujemy metodę ekstrakcyjną, która pozwala na skuteczne usunięcie wszelkiego rodzaju plam i zabrudzeń. Efektem naszych działań jest czysty, świeży wygląd mebli czy wnętrza pojazdu, a także przyjemny zapach. Pranie tapicerki samochodowej to prosty i niedrogi sposób na to, by starsze i nieco już zużyte sprzęty wyglądały niemal jak nowe.

Uzupełnieniem naszej oferty jest ozonowanie, metoda doskonale sprawdzająca się w zakresie odgrzybiania klimatyzacji, jak również w celu usuwania nieprzyjemnych zapachów z wnętrza pojazdów oraz z pomieszczeń. Dzięki ozonowaniu możliwe jest na przykład pozbycie się woni dymu tytoniowego z tapicerki samochodu czy dezynfekcja wnętrza pojazdu campingowego, a nawet ambulansu.

Działamy na terenie całej Warszawy oraz w okolicznych miejscowościach.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

akceptuję czytaj więcej